افزایش میزان سود کارخانه ها با کاهش هزینه هامدیر عامل شرکت ملی فولاد ایران در گفتگویی اظهار داشت: با وجود کاهش مقدار بهره وری در کشور، در صورتی که کارخانه های فولادی بخواهند میزان سود خود را افزایش دهند، باید هزینه های تولید خود را تا حد ممکن کاهش دهند.

به گزارش اهن پرایس در تحلیل بازار فولاد، منصور یزدی زاده در ادامه عنوان کرد: با کاهش هزینه های، کارخانه ها می توانند میزان سود بیشتری را برداشت کنند. منصور یزدی زاده در پاسخ به این سوال که چرا کارخانه ها نیروی کارشان را تعدیل نمی کنند، گفت: کارخانه ها نمی توانند به راحتی کارگران خود را بیکار کنند زیرا آنها نسبت به اشتغال و تامین معاش کارگران موظف هستند. شمار بیکاران در جامعه روز به روز در حال افزایش است و ما باید بجای بیکار کردن کارگران، ابتدا بهره وری و ماشین آلاتمان را ارتقا دهیم تا از این طریق بتوانیم با بالا رفتن میزان تولید و افزایش سود، معضلات مربوط به نیروی انسانی را جبران کنیم.

منصور یزدی در آخر خاطر نشان کرد: در صورتی که کارخانه ها هزینه های خود را کاهش دهند، با افزایش میزان سودشان در مسیر رشد و تعالی قرار گرفته و مشکلات آن ها برطرف خواهد شد. 

برای اطلاع از قیمت روز آهن آلات در کانال تلگرام آهن پرایس عضو شوید.


آهن پرایس

مشخصات

  • منبع: http://ahanprice.rozblog.com/post/192
  • کلمات کلیدی: کارخانه ,کاهش ,افزایش ,میزان ,هزینه ,یزدی ,منصور یزدی ,افزایش میزان ,یزدی زاده ,کاهش هزینه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها